Часу обмаль: 6-річній Лізі загрожує цілковита інвалідність, родина просить допомоги

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Часу обмаль: 6-річній Лізі загрожує цілковита інвалідність, родина просить допомоги

Дитина хоче співати, танцювати та стрибати, але їй загрожує цілковита інвалідність.

У 6-річної Лізи Адамчук із Рівненської області виявили рідкісне генетичне захворювання - метахроматичну лейкодистрофію. Воно руйнує мозок дитини і та згодом стає недієздатною, потому життя може обірватися. У Лізи ж є шанс жити і повноцінно. Її готова прийняти італійська клініка, котра єдина у світі лікує дітей з таким діагнозом. Та треба для цього 305 тисяч євро, а часу обмаль.

Про це йдеться 7 січня в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка зовні виглядає активною і здоровою. Вона хоче співати, танцювати та стрибати, але їй загрожує цілковита інвалідність.

Все почалося рік тому. Батьки помітили у доні тремор рук і одразу звернулися до медиків. Місяці діагностик, симптоматичного лікування. Однак дівчинці ставало лише гірше: почалися проблеми з концентрацією, погіршилася пам'ять. Зрештою батьки і почули страшний діагноз.

Лікарі одразу сказали, що в Україні їхню донечку не врятувати. Родина кинулася шукати допомоги по всьому світу. Відгукнулися в Італії. Там за Лізу готові взятися, бо кажуть, що захворювання виявили рано і вона має шанс жити повноцінно.

6-річна дівчинка з рідкісним генетичним захворюванням має шанс повноцінно жити

6-річна дівчинка з рідкісним генетичним захворюванням має шанс повноцінно жити

Та ціна порятунку дівчинки астрономічна для сім'ї – 305 тисяч євро. І хоча родичі, друзі та просто небайдужі хто скільки може допомагає, часу на збір лишилося обмаль.

Допомогти врятувати Лізу просять її мама, тато і старша сестричка. Дякує і маленька Ліза. Вона вірить, що новорічне диво здійсниться.

Реквізити для допомоги:

  • 5168742720617509, 4149497100289992 Адамчук Ірина Василівна (мама)
  • 5168757390144477 Адамчук Володимир Васильович (тато)
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100010979170914
Наступна публікація