Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через прикрий випадок Даринка втратила можливість чути і навчитись говорити

89 тисяч потрібні на новий апарат для дівчинки.

Батьки Даринки до 9 місяців не підозрювали, що їхня донечка зовсім їх не чує, а лише тоді лікарі встановили дитині діагноз сенсоневральна двобічна глухота.

«У Києві в інституті Коломійченка нам виставили такий діагноз, поставили на чергу кохлеарного імплантування, через 2 місяці нам її провели і через місяць зробили підключення до мовного процесора . І все було добре - Даринка швидко почала реагувати на звуки і ми раділи всі», - розповідає мама дитини.

Але радість перервав прикрий випадок. Півторарічна дівчинка, бавлячись і не розуміючи всіх наслідків, жбурнула мовний процесор у вогонь.

«Ми звернулися в центр реабілітації слуху в м.Києві, там нашу проблему вислухали і пішли назустріч  - надали тимчасовий резервний мовний процесор. Тільки часу минуло місяць, і за цей час, те, що наша дитина навчилася, все було втрачено і знову все спочатку», - розповідає мама дівчинки.

Тепер з Даринкою треба займатись по-новому, а батькам ще й збирати кошти на купівлю за власний кошт новий прилад, вартість якого 89 тисяч гривень.

«Такі кошти для нас є великі, оскільки працює в нас тільки тато. Тож просимо всіх небайдужих людей нам допомогти у придбанні мовного процесора для нашої Даринки», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 5168 7422 3052 1118

Гадзімовська Анна Вікторівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції