Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дані потрібна реабілітація, щоб стати більш самостійною

Батьки дитини не можуть самостійно зібрати потрібні кошти.

Дана Закрепа з’явилася на світ разом зі своїми сестричкою і братиком передчасно, лише на 32 тижні вагітності. І, на жаль, лише вона з трійні виявилась настільки сильною, щоб вхопитись за життя.  

«Реанімація, ШВЛ, зупинки дихання, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, анемія недоношених 2 ступеня, ОРВІ. Весь цей час Даночка боролася за своє життя всіма силами, дві зупинки дихання, місяць в кувезі (не могла зберігати тепло) і дуже погано набирала в вагу. Стан дитини перших 1,5 місяця розцінювався як важкий», - пригадує мама дівчинки.

Зараз Дані вже 3 рочки, у неї ДЦП, спастичний тетрапарез зі стійкими рухливими порушеннями (за GM FCS 4 ступеня), затримка розвитку.

«Всі ці три роки ми вчимося ковтати, жувати, але сидіти і ходити ми так і навчилися, нам дуже заважає тонус в ногах і в руках. Ми посилено займаємось з дитиною, їздимо на реабілітації, Дана показує хороші результати по відновленню: поліпшується рухливість ніжок, почала правою рукою тягнутися і брати іграшки, перевертатися з боку на бік, з живота на спину і назад, з положення лежачи на животі намагається повзати», - розповідає мама дівчинки.

Стан Дани і надалі можна поліпшувати, поки вона маленька є шанси «навчити» її тіло рухатись.

«Ми не опускаємо рук. Але реалії такі, що нам, ніяк не осилити дорогі реабілітації, а вони дуже потрібні Данусці. Дуже просимо допомоги для нашої донечки. У цьому році дуже хочемо з'їздити до Харкова і до Трускавця. Просимо допомоги», - просить мама дитини.

 Реквізити для допомоги:

 карта Приватбанку 5168 7426 0406 4307

Смоляга Анна Володимирівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції