Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десятки тисяч євро потрібні, щоб подарувати Катрусі повноцінне майбутнє

Операцію дівчинці потрібно провести впродовж року

Кирстюк Катерина народилася недоношеною на 8 місяці і перші дні життя провела на апараті штучного дихання в реанімації.

«В 2 роки поставили діагноз: «Затримка статокінетичного та психомовленнєвого розвитку». Півтора року тому звернули увагу, що вона не чує, нам поставили діагноз: «Двобічна сенсоневрональна глухота IV ст.» За рекомендацією лікарів і з допомогою спонсорів ми придбали дитині слухові апарати. Відтоді минуло півтора року. Повторне обстеження в київському Центрі слуху показало, що зовнішні слухові апарати результату не дають, і для того, щоб дати дитині можливість чути, обов'язково потрібна кохлеарна імплантація», - каже мама дівчинки.         

Дитину поставили в чергу на безкоштовну імплантацію за державною програмою. Вона в черзі 404, а це означає, що чекати потрібно кілька років, адже закуповують такі імпланти лише кілька десятків на рік.

«Зараз Катрусі чотири рочки, вона не ходить, але крім того в нас ще виставлений діагноз ДЦП гіперкінетична форма, з яким ми більш менш справляємося (ліки, масажі, центри реабілітації). І для того, щоб полегшити нашій донечці життя, імплантація потрібна якомога швидше (лікарі кажуть що операцію потрібно зробити до 5 років). Вартість кохлеарної імплантації 30 тисяч євро. Для нашої сім’ї це дуже велика сума», - каже мама Катрусі і просить допомогти зібрати кошти.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Приват банку 4149 4991 1346 1527

Кирстюк Юліана Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції