Дмитрик потребує невідкладної допомоги

Дитині потрібні дорогі ліки

Возниця Дмитрик з Горлівки змушений боротися за своє життя, у дитини наприкінці минулого року виявили гострий лімфобластний лейкоз.

Дитину спершу лікували від бронхіту, але призначені антибіотики не допомагали, стан хлопчика погіршувався - збільшилися печінка, селезінка, всі групи лімфовузлів.

"Ми знову поїхали в лікарню. Аналізи показали наявність ракових клітин у крові. Слава Богу, знайомі і близькі, коли дізналися про нашу біду, допомогли чим змогли і в лікарні ще було багато медикаментів у наявності. Перший протокол лікування ми пройшли з ускладненнями, але ремісія по основному захворюванню була досягнута", - розповідає мама Дмитра.

Та за декілька днів у дитини виявили ускладнення і тепер потрібне додаткове лікування тривалістю кілька місяців. Діму на лікування готова прийняти клініка Білорусі, орієнтовний рахунок 75 тис доларів.

"Діма повинен проходити високодозну хіміотерапію і лікування грибкової інфекції. Можливо, за словами лікарів, Дімі може знадобитися пересадка кісткового мозку і тоді сума в рази збільшиться", - розповідає мама і просить допомоги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 1202 6547 

ОДЕРЖУВАЧ: ВОЗНИЦЯ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

група вк https://vk.com/dimavoznitsa

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: