Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомога потрібна Поліні, яка подолала наслідки інсульту і зуміла стати спортсменкою

Допомога потрібна Поліні, яка подолала наслідки інсульту і зуміла стати спортсменкою

Дівчинка втратила всі навички, але завдяки наполегливій праці тепер є членом паралімпійської збірної.

16-річна Поліна зараз успішна спортсменка - майстер спорту з плавання, член паралімпійської збірної України, вона в світовому рейтингу плавців посідає  7 місце, і у неї є всі шанси 2020 року поїхати на Олімпіаду. Але це зараз, а у 2006 року дитина перенесла інсульт і зовсім була безпомічною.

«Причиною інсульту був герпетичний васкуліт і вроджені проблеми з серцем, які пізніше усунули. Дівчинка після інсульту не ходила, не сиділа, не розмовляла. Лікарі не давали жодних позитивних прогнозів, навіть пропонували від неї відмовитися. За 12 років нам вдалося поставити її на ноги і повністю відновити мову. Зараз вона дуже добре навчається у звичайній школі, на превеликий жаль, наслідками інсульту став параліч всього правого боку тіла, права нога і рука помітно менші, через деформацію суглобів у неї сильний біль», - розповідає мама Поліни.

Дівчинці довелося лягати на операційний стіл. Минулого року були вже три вдалі операції на нозі. Надалі на Полю чекає операція на руці і подальша реабілітація.  

«Ми назбирали гроші на операцію і реабілітацію, але наш дідусь серйозно захворів. І гроші, які ми назбирали, пішли на його лікування. А операцію доньці відкладати не можна. Але і робити її без подальшої реабілітації теж марно. Прошу вас допомогти зібрати нам гроші, яких бракує на реабілітацію»», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 4731 2191 0807 1998 Шило Олена Сергіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції