Допомоги потребує 9-річний Степан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопчик народився з дуже рідкісним і важким захворюванням, яке до трьох років не могли діагностувати.

Степанко народився з "винними плямами" практично по всьому тілу, права ніжка була на 3,5 см довшою від лівої і на 5 см товщою в обсязі. Права ручка на 1 см коротша лівої, і трохи тонша. Лікарі більше трьох років не могли поставити дитині діагноз і не знали, як її лікувати.

Вагітність минала добре і жодне обстеження не виявило патології у дитини. Коли хлопчик народився з такими відхиленнями, лікарі розвели руками. Дитині поставили діагноз і порадили батькам змиритись з недугою хлопчика. Дитина росла і ситуація із здоров'ям Степана погіршувалась. Мама хлопчика вирішила шукати порятунку за кордоном. Спочатку звернулась до російських лікарів, але там також покращити здоров'я дитини не змогли.

Тоді небайдужі люди допомогли назбирати грошей на обстеження в німецькій клініці, де дитині нарешті поставили остаточний, але страшний діагноз: синдром Протея (на ранніх термінах розвитку плода відбувається мутація онкогічної клітини, яка тягне за собою незворотні наслідки - зміни росту судин, артеріозні свищі, ураження кісткової і м'язової тканин, розвиток лімфангіт і гемангіом). У світі зареєстровано не більше 200 випадків такого захворювання.

"24 липня 2018 р. Степана чекають в Університетській клініці г.Халле (Заале) в Німеччині для проведення наступного етапу лікування та  детального обстеження для виявлення змін в організмі після прийому сиролімусу і визначити подальшу тактику лікування. Це дуже важливо для Степана. Ситуація дійсно дуже критична і страшна. Дуже важко це усвідомити і неможливо прийняти, але існує велика ймовірність, що Степан може втратити праву ногу. Єдина надія і шанс зберегти ніжку - це своєчасне лікування Ми не можемо самотужки подолати хворобу. Дуже прошу всіх, хто має можливість, допомогти моєму синові мати дитинство без болю. Допоможіть нам зробити цей тяжкий крок до одужання", - мама-одиначка благає у небайдужих про допомогу.

Реквізити карткового рахунку в гривнях:
Отримувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення платежу: Тішкова Зінаїда Віталіївна,

Отримувач: Тішкова Зінаїда Віталіївна

Номер картки одержувача 4149 4393 9259 0448

Залиште свій коментар

Вибір редакції