Допомоги потребує 3-річний Володя з рідкісним захворюванням

Дата публікації
Перегляди
2627
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дитина потребує реабілітації в Польщі.

Про допомогу в українців просить родина Ковалів, якій потрібні кошти на лікування дитини. Батько в ній інженер-конструктор, мати бухгалтер, грошей заледве вистачає на оплату оренди квартири та прожиття з двома дітьми.

Володі три роки, а його розвиток, як у немовляти – він лише тримає голову. До півторарічного віку хлопчик просто лежав, а лікарі довго не могли встановити діагноз. Після тривалих обстежень та аналізів вони приголомшили рідкісним вродженим захворюванням – синдром делеції ІР. Це означає, що в загальній ДНК бракує маленького шматочка хромосоми, що катастрофічно відбивається на стані дитини.

Після перенесеної інфекційної хвороби в хлопчика почалися напади судом, стан дитини погіршився. Батьки не дозволяють відчаю перемогти їхню наполегливість і відчайдушно б’ються за життя та лікування сина. "Він мусить почати ходити, тому що, навіть, у нас немає іншого шляху", - каже мама. Надію підтримують і лікарі. "Є частина дітей, які здатні відновити рух, які здатні відновити самообслуговування і так далі. Опускати руки не треба, а все-таки треба проводити як медикаментозне лікування, так і реабілітаційні заходи. Як правило, вони дають результат", - твердить заступник головного лікаря Тернопільської міської дитячої лікарні Володимир Кучма.

На два наступні курси в польській клініці родині треба 170 тисяч гривень. Безкоштовні квитки для перельоту гарантовані компанією МАУ згідно з угодою із 1+1, але сама сума для батьків непідйомна. "Просимо людей хто може нам допоміг в цьому.Тому що Володя – він мусить стати на ноги, ми не можемо його лишати в такому стані. Він тільки починає жити, ми хочемо, щоб він мав хоч якесь життя, а не просто лежав", - просить батько Роман Коваль.

Родина вірить, що небайдужі люди відгукнуться і подарують шанс їхньому синочку. Переказати гроші на лікування Володі можна на картку Приватбанку 5168 7555 0228 4686. Отримувачем є Олена Коваль.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація