Допомоги потребує Назарчик, який народився з рідкісною вадою розвитку судин

Ніжки хлопчика деформовані від набряків.

Назар народився з вродженою вадою розвитку судин (синдром Протея, гіперплазія жирових тканин). Це захворювання прогресує, з віком з'являються ускладнення - набряк (порушення відтоку лімфатичної рідини), лемфедема, розширення вен, тромбоз, кровотечі, збільшення кінцівки. У нашій країні, на жаль, немає фахівців, які можуть допомогти.

Коли хлопчик народився виявилося, що у нього права ніжка збільшена в об'ємі вдвічі, також збільшені обидві стопи. В Києві, в дитячій клініці "Охматдит" у 3 місяці зробили першу операцію, в 6 місяців другу і 1 рік третю. Далі лікувати відмовилися, оскільки немає досвіду в лікуванні таких захворювань (у всьому світі близько 150 осіб із таким захворюванням).

Всі свої шість років дитина разом із батьками бореться за своє життя і збереження своїх ніжок. Хлопчику допомагають фахівці з університетської клініки Регенсбурга (Німеччина). Лікарі за допомогою операцій на судинах допомагають відновлювати кровообіг в ніжках і в інших органах. Крім того, у дитини аномальне розростання ступень, і з кожним днем хлопчикові все важче і важче. Наразі для зупинки аномального розростання жирових тканин і дрібних судин.

"Зважаючи на складний стан здоров'я, Назару проведуть операцію на судинах, а також ортопедичну операцію по зупинці росту кісток, і урологічну операцію. Я звертаюся до всіх небайдужих людей. Будь ласка, допоможіть нам. Нехай у мого синочка з'явитися шанс жити повноцінним життям і мати щасливе повноцінне дитинство", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки: 4149 4378 6521 3936

Номер рахунку 29244825509100

МФО 305299

ОКПО 14360570

Юрчук Наталія Сергіївна

Залиште свій коментар