Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомогти зібрати кошти на лікування бабусі і онука просить родина Терещенків

За місяць потрібно зібрати більше 100 тисяч гривень.

У родині Терещенків склалась критична фінансова ситуація через лікування одразу двох членів родини - маленького Даміра і його бабусі Тамари.

«У червні 2016 року народився мій син Дамір у нього низка діагнозів: фіброз скловидного тіла, відшарування сітківки, ураження слухового та зорового нервів, ураження ЦНС та мозочка, внутрішньомозковий крововилив, затримка розвитку... Почувши про це все батько дитини пішов і майже 3 роки не допомагає. Єдина помічниця - моя мама, яка важко хвора. В грудні 2019 року їй діагностували аденокарценому, 4 ступеня! Метастази розповсюдилися всюди. Єдине, що їй зараз допоможе - введення "хімії", - розповідає мама Даміра Наталія.

Терещенко Тамара

Тож попри обов’язкові курси реабілітації для дитини, жінці потрібно збирати кошти на лікування мами. Це стає для неї непосильним випробуванням.

«Дякуючи Богу та регулярним заняттям мій син зараз вже може чути, ходити за руку, намагається розмовляти! Але так само не може бачити. Нажаль, зараз повернути зір неможливо. Щоб він міг далі розвиватися, вчитися ходити та розмовляти -  необхідні постійні заняття. Ми обрали 2 реабілітаційні центри, в яких результат досягається найкраще! Курси реабілітації коштують 36 тисяч гривень.  А ось перший етап лікування для мами - 6 крапельниць, кожна з яких коштує близько 50 000 грн!», - розповідає Наталія.

Справлятись з оплатою рахунків родині допомагають друзі і небайдужі, але навіть цих коштів замало, тож вони просять тепер про допомогу у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Монобанк 4441 1144 4597 4098 Tereschenko Nataliya Petrovna
Приватбанк 4149 6293 8527 4469 Терещенко Н.П. 

Група у Facebook - https://www.facebook.com/groups/207629580042089/

Залиште свій коментар

Вибір редакції