Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть 20-річному Назару повернутись до звичайного життя після ДТП

Юнак сильно травмував хребет, але зміг стати на ноги.

20-річний Раць Назар влітку потрапив в аварію на мотоциклі і отримав травму шийного відділу хребта - компресійний перелом С5, С6, переломи С1, С2 хребців із стенозуванням хребетного каналу, здавлення, забій, набряк шийного відділу спинного мозку у вигляді верхнього парапарезу, більше у кистях, нижнього парапарезу, більше зліва, розладів тазових органів.

Після такої травми юнак став повністю прикутим до ліжка, але після дозволу лікарів на початок реабілітацій і початку занять Назар відчув значні зрушення і вже досяг чималих результатів.

«Проходив кілька разів реабілітацію, щойно повернувся з центру, де покращив свої навики у ходьбі. У Назара є всі шанси на повернення до звичного життя, але для цього потрібна подальша його реабілітація, так кажуть лікарі. Для проходження реабілітації терміном в 1 місяць, потрібно 120 тисяч гривень. Зараз стан стабілізований, вдома продовжує займатися, побачивши яких результатів він там досяг, у нього з'явилась надія, що найближчим часом стане повністю самостійним, щодня він з допомогою рідних встає, ходить, робить зарядку, але, щоб досягти успіху, потрібно більше можливостей. Вже зараз він сидить самостійно, ходить з ходулями (рамою), а також з милицями, в нього ще не достатньо сильні ноги, щоб сам міг встати і сідати, з цим теж потрібна допомога, але ситуація вже набагато краща, також навчився переходити з лежачого положення в сидяче, пересідати на візок і назад, покращив свої навики у ходьбі, раніше був занадто слабкий щоб ходити з рамою», - розповідає подруга юнака.

Лікарі констатують, що Назар може на 75% із 100% шанс на відновлення організму, але за деякими параметрами потрібне негайна реабілітація, щоб не проґавити час.

«Для "нервового" відновлення залишилось зовсім трішки часу, до 18 місяців після травми, а чим більше проходить часу, тим повільніше нервові волокна відновлюються, або взагалі відмирають. Ми сподіваємось, що до цього часу встигнемо ще хоча б раз на реабілітацію. Сподіваємось на Вашу допомогу», - каже дівчина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 1054 3766

Раць Тетяна Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції