Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть 5-місячному Миколці зібрати кошти для термінової пересадки печінки

Малюка щосекунди отруює жовч, яка не виводиться з його організму.

П’ятимісячний Микола з Вінниці щосили бореться за життя, але без нашої з вами допомоги може не впоратися.

У малюка - біліарна атрезія жовчовивідних шляхів. А це означає, що без пересадки печінки дитина приречена. Родинного донора у Миколки немає, тож трансплантація у закордонній клініці коштуватиме 115 тисяч євро. На збір коштів у родини обмаль часу

Практично всі 5 місяців свого життя Миколка - в лікарні. За два тижні після народження батьки побачили, що малюк пожовтів.

"Виявили в нас гемоглобін 86, але потім нам сказали, що підозра на гепатит, поїхали ми до іншої лікарні, сказали, що то не гепатит, їдете до обласної лікарні", - згадує мама дитини Таміла Тебідзе.

Із Вінниці люди поїхали до Києва. І лише в столичному "Охматдиті" лікарі встановили, що в Миколки - біліарна атрезія жовчовивідних шляхів. Жовч не виводиться з організму малюка й отруює його. Тому батько залишився вдома з двома трирічними сестричками Миколки, а мама в пошуках порятунку для сина поїхала аж до Львова. 

"Нам вдалося його стабілізувати. Вдалось підтримати медикаментозно його життєдіяльність і його стан. Дитина потребує тільки трансплантації, швидкої трансплантації, родинного донора немає в сім’ї", - розповідає завідувач хірургічного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні Галина Курило.

Наразі стан дитини швидко погіршується, хлопчик температурить, постійно на антибіотиках та під крапельницями.

Миколку можуть прооперувати бельгійські лікарі. Квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". Але рахунок на лікування для родини захмарний. За три тижні батькам треба зібрати 115 тисяч євро.

"Люди добрі, я вас прошу, допоможіть врятувати мою дитину. Чекаємо, що нам просто добрі люди допоможуть, бо це дуже важко для нашої сім’ї зібрати таку суму грошей", - благає мати Миколки.

Реквізити для допомоги:

Картка "Приватбанку"

5168 7573 4503 6661

Телефон: +38 097 871 92 33, Таміла Тебідзе - мама Миколки

Залиште свій коментар

Вибір редакції