Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Антону здолати хворобу

Допоможіть Антону здолати хворобу

Юнакові проводитимуть аутологічну трансплантацію кісткового мозку

Михайлюку Антону у жовтні 2017 року було встановлено діагноз лімфома Ходжкіна.

Перший рік лікування юнак проходив у Кіровоградському обласному онкологічному диспансері, та вже більше року лікування триває у Національному інституті раку м. Київ. "Для подолання цієї страшної хвороби Антону призначено високодозову хіміотерапію з аутологічною трансплантацією кісткового мозку. Наприкінці серпня 2019 року було проведено колекцію стовбурових клітин з застосуванням дороговартісного препарату. Вартість колекції склала майже 90000 гривень. Тоді вдалося зібрати та заморозити частину власних стовбурових клітин, якої, на жаль, недостатньо для відновлення роботи кісткового мозку після високодозової хіміотерапії, тому для лікування необхідне проведення повторної колекції стовбурових клітин з застосуванням того ж препарату", - розповідає мама Антона. 

Наразі юнак продовжує лікування курс за курсом, оскільки залишатись без лікування до трансплантації не можна. На сьогоднішній день він отримав 40 курсів променевої терапії та більше 20 курсів хіміотерапії.

"Єдина наша мрія, щоб Антон якнайшвидше подолав страшний недуг та повернувся до повноцінного життя без болю! Оскільки лікування довготривале та дороговартісне, дуже прошу небайдужих людей допомогти нам", - просить мама юнака.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 4149 4978 7363 0380 Михайлюк Антон Андрійович

Залиште свій коментар

Вибір редакції