Допоможіть Богданці одужати після пересадки нирки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитина більше трьох років жила в очікуванні підхожого донора.

Богданочка Юрескул з Кіровоградщини потребує допомоги небайдужих людей. Дитина народилася одною з двійні і була у важкому стані.

"Під час першого обстеження Богданочки лікарка сказала, що вона не може знайти нирки, виявила вроджену ваду серця, та ваду легень, але ніякого діагнозу ніхто не ставив і мені не пояснював, що відбувається з моєю донечкою. Богданочка весь час була на межі смерті і боролася за своє життя. У Богданочки однієї нирки немає взагалі, а інша нирка недорозвинена, її майже немає. Коли Богданочці було 1 рік і 9 міс., їй встановили катетер для діалізу і в нас почалося друге життя", - розповідає мама дівчинки.

Мама дитини не опускала рук і намагалася знайти лікарів, які б могли врятувати дитину. Їй порадили зробити трансплантацію нирки від нерідного донора у Мінську. Кошти на операцію збирали за допомогою небайдужих людей і минулого року операцію таки провели.

"Зараз Богдана має відносно повноцінне дитинство, вона може гратися з іншими дітками, навчається поки що вдома, на індивідуальній формі, їй не потрібно більше проходити виснажливі процедури діалізу, які, до речі, їй доводилося витримувати цілодобово і кожного дня, протягом 4,5 року. Двічі на день вона приймає ліки від відторгнення нирки, імуносупресію, та раз на три тижні здає аналізи, за потребою частіше. Але раз на півроку вона повинна проходити комплексне обстеження в клініці, де їй робили операцію. Клініка надала нам рахунок на 2000€. Наша родина не має таких грошей, і я змушена звернутися по допомогу до небайдужих людей", - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку на ім'я Берендя Ірина Миколаївна:

5168 7456 0054 2259

МФО: 305299

ЕГРПОУ(ОКПО): 14360570

Рахунок отримувача: 29244825509100

Залиште свій коментар

Вибір редакції