Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Богдану здолати лімфому

Юнаку потрібне дороге лікування, яке родина не може оплатити.

Рецедив лімфоми – з цією небезпечною хворобою доводиться боротись Гудимчуку Богдану і він дуже розраховує на допомогу небайдужих людей.

«У 2017 році у Богдана збільшився лімфовузол на шиї. Лікарі почали обстеження і коли пролунав діагноз «Лімфома», це був удар для всієї родини: адже до 17 років Богдан був здоровою дитиною, з проблем зі здоров'ям були, як і у всіх дітей - застуди, кашель. Після цього були 8 місяців важкого лікування хіміотерапією», - розповідають рідні юнака.

Всі випробування були не марними і ремісію було досягнено, але ненадовго, весною 2019 року у Богдана почалися болі в боці і спині, а дослідження КТ показали, що лімфома повернулася ще й у важкій формі.

«Після проходження курсу в Запоріжжі, належить дороге лікування в Києві (високодозової хіміотерапія). Вартість лікування - 100 000 гривень. Після високодозової хіміотерапії Богдану необхідна буде дорога операція з пересадки кісткового мозку в закордонній клініці, так як в Україні подібні операції не проводяться. Сім'я Богдана звертається з проханням про допомогу до всіх небайдужих. Зараз життя Богдана залежить від дорогого лікування», - кажуть друзі хлопця.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанка: 5168 7573 9750 2321

ГУДИМЧУК БОГДАН СЕРГІЙОВИЧ

Залиште свій коментар

Вибір редакції