Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть дитині: наступного нападу Ганна може не пережити

Дитина потребує закордонного лікування

Аня Вегерак вже 3 роки бореться за своє здоров’я. У дитини під час народження був діагноз мультикістозна трансформація головного мозку, оперована набута гідроцефалія, псевдобульбарний синдром, спастичний тетрапарез. Такі наслідки спричинили передчасні пологи у мами Ганусі. У пологовому у дитини стався двобічний пневмоторекс і, як наслідок, крововилив у мозок.

«Лише під час виписки з відділу недоношених дітей у Львові медсестра помітила завелике тім'ячко. Нейрохірурги у Львові після МРТ розвели руками і відправили до Києва. Там вирішили оперувати, хоча повідомили, що випадок надто складний, мозку практично не лишилося. Було проведено дві  складні операції, дитині було вставлено шунт. Коли ми подумали, що найгірше позаду, дитина перестала дихати. Такі напади були щодня», - розповідає мама дитини.

Лікарі змогли стабілізувати стан дівчинки, і вона навіть пішла на поправку, почала розвиватись: з’явились перші слова, перші кроки. Батьки навіть почали реабілітацію Ані, щоб наблизити її до нормального життя. Але у жовтні минулого року стан дитини  різко погіршився.

«22 жовтня 2017 Аня ледь не померла. Лише те, що швидка приїхала за 3 хвилини, врятувало життя дитини. Ми вдячні працівникам Здолбунівської реанімації, які вивели Аню з коми і живою довезли в лікарню до Рівного. Після всіх обстежень знову не встановлено діагноз: епілепсія — не епілепсія, а може серце, легені, судини... Немає діагнозу — немає правильного лікування. За місяць напад повторився. Лише обстеження і консультація за кордоном можуть врятувати Ганусі життя. Ми хотіли б поїхати у Варшаву, бо це найближче і найдешевше. Тому ми просимо усіх, хто може,  допомогти. Ми будемо вдячні і за матеріальну допомогу і за добру пораду», — каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7426 0543 2453

Вегерак Вікторія

Залиште свій коментар

Вибір редакції