Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Христинці почути і вимовити перші звуки

У родині троє дітей і всі мають вади слуху.

5-місячній Христинці Манько лікарі поставили діагноз двобічна сенсоневральна глухота. Тобто дівчинка зовсім не чує, їй потрібна спеціальна операція з вживлення кохлеарного імпланту, який допоможе розпізнавати звуки.

Дитина стоїть на черзі на проведення операції на державний кошт, але батьки не можуть ризикувати і очікувати роками, коли прийде їхня черга. Вони на власному досвіді знають, чим довше дитина не чутиме, тим складніше їй буде навчитись говорити. У родині є ще двоє старших синів, які також мають такий діагноз, як і у Христинки. Їх прооперували у 5,5 і 3,5 року. Різниця відчутна, запевняє мама дітей – чим старша дитина, тим складніше їй навчитись слухати, чути і розмовляти.

«Нам необхідно якнайшвидше зібрати кошти на проведення кохлеарної імплантації. Вартість операції на одне вушко – 26000 євро. При такій втраті слуху, як у Христинки, слухові апарати неефективні, вони лише підсилюють звуки, проте не дають можливості зрозуміти мовлення. Допоможіть нам не втрачати такого дорогоцінного часу!» - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка мами: 5168 7573 4489 6362, Манько Наталія Юріївна

Вибір редакції