Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Іринці врятувати життя

На лікування дівчинки потрібні кошти, які непосильні для її рідних.

Недитяче випробування випало на долю 13-річної Іринки Семерюк, дитині доводиться боротись за своє життя з підступним онкологічним захворюванням – гострою біфенотиповою лейкемією.

Лікарі приголомшили родину дівчинки таким діагнозом у вересні цього року. Відтоді почалося інтенсивне лікування. «Зараз дівчинка у ремісії і проходить курс лікування побічного ефекту хіміотерапії - аспергільозу (грибок в легенях) - в «Охматдиті». Через те, що у неї атрофувались м’язи ніг, до неї почав приходити масажист. Загалом з кінця листопаду стан потихеньку покращується, дівчинка навіть читає та в’яже», - кажуть волонтери, які допомагають батькам у зборі коштів на подальше лікування.

Лікарі дуже оптимістичні щодо подальшого лікування, і щойно дитині вдасться здолати всі супутні захворювання, їй рекомендують їхати на трансплантацію кісткового мозку за кордон, щоб здолати основну хворобу.

Ірі 13 і в неї рак. Дівчинка потребує лікування і термінової пересадки кісткового мозку. Лікування в «Охматдит» супроводжується деморалізацією: «Ви займаєте чуже місце, їдьте додому помирати» + список із 32 найменувань того, що потрібно купити, аби облаштувати пусту палату в найбільшій дитячій лікарні України. Лікарі в Туреччині готові оперувати, проте ціна - 97 000 євро. Сума для сім’ї непідйомна, продавати нічого. Перебування на стаціонарі вже обійшлося у більше 100 000 грн. Зараз рідні дівчинки збирають пакет документів для благодійного фонду і просять про підтримку, бо все, що було, вже витратили. Будуть вдячні будь-якій допомозі Номер карти ПриватБанку: 5168 7422 1698 4728 Семерюк Наталія Георгіївна

Опубліковано Еленою Фесюн Вівторок, 19 листопада 2019 р.

«Лікарі в Туреччині готові оперувати, проте ціна - 97 000 євро. Сума для сім’ї непідйомна, продавати нічого. Перебування на стаціонарі вже обійшлося у більше 100 000 грн», - доповнюють свою розповідь волонтери.

Батьки, рідні, друзі і сама Іринка просять всіх добрих людей допомогти їй отримати шанс на здорове майбутнє.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 5168 7422 1698 4728

Семерюк Наталія

Залиште свій коментар

Вибір редакції