Допоможіть Каролінці одужати

Дівчинці потрібне спеціалізоване лікування.

Каролінка через важкі пологи отримала травму головного мозку. У вісім місяців після проведеного МРТ їй поставили страшний діагноз мікроцефалія. Відтоді батьки дівчинки ретельно з дитиною займаються.

"Коли Каролінці виповнилося три роки, ми почули про лікування в Китаї стовбуровими клітинами, яке дає непогані результати. Каролінка перенесла три операції і перебувала місяць під капельницями. Після Китаю пройшли курси реабілітації", - розповідає мама дівчинки.

Досягнути бажаних результатів поки не вдалося і причину тому виявили лише нещодавно. Виявилося, що у дитини рідкісне генетичне захворювання.

"Каролінки організм не переносить білкових продуктів, тому вона постійно сидить на дієті, продукти змушені замовляти з закордону, які досить дорого коштують, дитині можна їсти овочі, фрукти", - розповідає мама дитини.

Жінка додає, що Каролінка потребує дорогої реабілітації. 

"Через постійні витрати на медикаменти та спеціальне харчування наша сім'я не може зібрати такої суми, тому просимо всіх небайдужих відгукнутися і допомогти дитині зробити свій перший крочок", - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7427 0516 6316 

Богданова Ірина Дмитрівна

Більше інформації і реквізитів за посиланням

https://www.facebook.com/groups/299956073782392/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: