Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Люді повернутись до нормального життя після травми і коми

Дівчині потрібна посилена реабілітація

Напередодні Нового 2012 року перехожі знайшли Людмилу у снігу, на території закинутого приміщення, непритомну. Дівчину госпіталізували і лікарі діагностували черепно-мозкову травму з тетраперезом кінцівок (дифузне ураження стовбурових клітин головного мозку). Травми були характерні для автокатастрофи, тож припускають, що дівчину збила автівка і її непритомну відвезли від дороги, щоб приховати сліди.

«Усі були впевнені, що далі мені не жити: лікарі говорили, що я не вийду з коми, але я відкрила очі через 1,5 місяці; потім думали, що я нічого не розумію, але я спростовую ці прогнози. Зараз мені важко рухатися, порушена дрібна моторика, проблеми з мовленням, ковтанням, жуванням», - розповідає дівчина.

Впродовж чотирьох років у дівчини не було активної реабілітації, лише домашні заняття. Але нещодавно родині вдалося зібрати кошти на реабілітацію дівчини в спеціалізованих закладах.

«Мій фізичний стан швидко пішов угору. І зараз я вже почала пересуватися з тростинами, під наглядом; ходила, плавала у басейні з мінімальною допомогою. У грудні вперше стала на коліна, почала повзати. Але куди б ми не зверталися, немає логопеда, який готовий займатися зі мною. Я виконую рекомендації для ротової порожнини сама, але немає масажу, потрібної розробки», - розповідає дівчина.

Також дівчині нещодавно провели операцію зі введення стовбурових клітин головного мозку. Операція минула успішно і тепер потрібна ще посиленіша реабілітація.

«У мене гарна перспектива на одужання, але мені потрібні заняття під контролем спеціалістів. Я хочу повносправності, самореалізації, любові», - каже дівчина і просить фінансової допомоги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 2439 1640
Заяць Людмила.

Залиште свій коментар

Вибір редакції