Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть маленькій Аміні пройти потрібну реабілітацію

Батькам не вистачає коштів, щоб сплатити за лікування

Аміна бореться за повноцінне життя і дитинство з другого дня життя. Адже вже на другий день дівчинка почала жовтіти. Обстеження показало, що все через резус-конфлікт. У дитини діагностували гемолітичну хворобу за резус фактором, важкого перебігу.

"Аміночці в 9 місяців дали інвалідність. Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка психо-моторного розвитку. Вона не перевертається, не сидить, не ходить. Але завдяки пройденій реабілітації, Аміна навчилася вже стояти недовго з підтримкою, пити з чашки, багато базікає, завдяки заняттям з логопедом і масажу обличчя, сидить недовго з підтримкою", - розповідає мама дитини.

Лікарі прогнозують, що Аміна зможе бути повноцінною дитиною, але потрібні реабілітації.

"Ми намагаємося дати і оплатити все що можемо, ЛФК, масажі, медикаментозне лікування і т.д. Але сума за рахунком з клініки, де Аміні можуть допомогти наблизитися до нормального повноцінного дитинства для нас просто непідйомна! Ми дуже сподіваємося, що завдяки вам, небайдужим людям і добрим серцям, ми зможемо туди поїхати і пройти такий необхідний курс реабілітації! Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви зможете нам допомогти в нашій боротьбі за здоров'я дочки", - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти ПриватБанк 5168 7573 5908 0001

Р / р -29244825509100

МФО-305299

ОКПО-14360570

Одержувач: Смирна Лідія Степанівна

https://www.facebook.com/aminasmirnaia/

Залиште свій коментар

Вибір редакції