Допоможіть мамі 6-річного Вови поставити його на ноги

Дитину чекають на складну операцію в Ізраїлі

Майже всі заощадження віддала фронту, тепер допомоги потребує сама. Відома кіровоградська волонтерка Юлія Мартинюк терміново шукає 15 тисяч доларів на порятунок шестирічного сина.

Хлопчик має рідкісну вроджену патологію кісток, суглобів та м'язів - артрогрипоз. Шанс на повноцінне життя дають ізраїльські лікарі, потрібна лише термінова операція.

Попри важку недугу 6-річний Вовчик жвавий і веселий, з усіх сил намагається рухатися, адже носити тридцятикілограмове дитя на руках тендітній мамі вже не під силу. Хлопчик мріє лише про одне – піти наступного року до школи.

Діагноз артрогрипоз – це важка патологія опорно-рухового апарату, дитині поставили одразу після народження. Мамі пропонували залишити маля

"Нам говорили, що нічого ми з ним толком не доб'ємося, буде у нас "овочем", але ми доклали максимум зусиль, витратили дуже багато грошей, щоб вилікувати косолапість, поставити на ноги, знайшли унікального масажиста, який його вів. Тепер єдина можливість його поставити на ноги - це операція", - каже мама малюка.

Такого хірургічного втручання в України не роблять. Допомогти хлопчику зголосилися ізраїльські лікарі.

"Це шість операцій за 10:00 з двома переливаннями крові. Це в шести місцях: коліно, стегно, і ніжка внизу будуть ламатися і збиратися заново", - розповідає мама хлопчика.

Клініка в Ізраїлі виставила родині рахунок – 31 тисячу доларів. Половину цієї суми мама Вовчика вже зібрала. Грошей було більше, однак на початку війни майже усі свої заощадження Юлія Мартинюк віддала на підтримку армії. Жінка – волонтер кіровоградської організації "Серця матерів".

Але залишок суми потрібно знайти якнайшвидше, щоб прооперувати дитину до літа. Тоді мрія хлопчика – восени піти у перший клас звичайної школи здійсниться. Волонтерка просить у всіх небайдужих допомоги її сину стати на ноги.

Реквізити для допомоги

Картка Приватбанку 5168757222698088

Мартинюк Юлія Федорівна

ВідеоВідома кіровоградська волонтерка шукає гроші на порятунок сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: