Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Назару пройти лікування у Китаї

16 тисяч доларів потрібно було зібрати на повний курс лікування.

Для лікування Назарка Думанського із Долинян Хотинського району Чернівецької області потрібні значні кошти, яких не вистачає у його родини.

Хлопчикові поставили діагноз ДЦП через півроку після народження. Це наслідок важких пологів у мами малюка, після яких дитина 11 днів провела у реанімації. А вже коли хлопчику було 8 місяців, батьки порадили розпочати лікування в реабілітаційному центрі, оскільки виявили загрозу ДЦП.

ВідеоБатьки трирічного Назарчика просять допомогти вилікувати хворого на ДЦП сина

Він сильний духом, але хвороба скувала тіло. Трирічний Назарчик з Буковини страждає на ДЦП. Через халатність лікарів йому надто пізно вставили діагноз. Тож хлопчик не може самостійно ні сидіти, ні повзати. Сім’я вже побувала чи не у всіх реабілітаційних центрах України. Але надію на одужання їм подарували у Китаї – там Назарчик самостійно сів і заговорив. Та одного курсу реабілітації замало. Тож тепер батьки благають про допомогу, адже стан хлопчика без занять стрімко погіршується.

Батьки трирічного Назарчика просять допомогти вилікувати хворого на ДЦП сина

Від цього моменту розпочалося неспокійне життя по лікарнях і центрах реабілітації. Реабілітаційні курси, лікувальна фізкультура, масаж, медикаменти коштують чимало. Завдяки небайдужим людям батькам вдалося зібрати кошти на кілька курсів лікування в Китаї. Але на наступний курс зібрати кошти не вдалося.  

«Допоможіть Назарчику зблизитися до його мрії почати ходити! Потрібно зібрати 428 688 тис. грн», - розповідає мама хлопчика і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку 5168 7426 0543 4830

Думанська Галина Анатоліївна

https://www.facebook.com/groups/194895104404094/

Залиште свій коментар

Вибір редакції