Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть одужати Кирилку, який лишився без опіки батьків

Хлопчиком з двох років опікуються бабуся з дідусем.

Вже 10 років Сергієнко Кирило бореться разом зі своєю родиною за своє здоров’я.  Малюк народжувався у складних пологах, мав обвиття пуповиною і до того ж його тягнули щипцями і порвали щічку.

Перші дні малюк провів у реанімації. Його життя врятували, але здоров’я малюк втратив. В один рік йому поставили діагноз ДЦП, спастичний тетропарез. Затримка психо-мовного розвитку.

Після того доля малюка була ще більш непоблажлива до нього - мама хлопчика померла, коли йому було трошки більше двох років, а за деякий час від нього відмовився і тато. Батьками дитині стали бабуся і дідусь, які і зараз ведуть боротьбу за його здоров’я.

«У Кирила збережений інтелект. Він навчається. Неврологи рекомендують не зупинятися на лікуванні. Є хороша динаміка. Фізично Кирюша не сидить, не ходить. Але при лікуванні отримує розслаблення м'язів і йому легше. Для підтримки стабільного стану - ми молимо про допомогу! Йому допомагає лікування в центрі стимуляції мозку в м.Київ. Нам не вистачає фінансів. Ми дуже просимо не залишати нас без допомоги», - каже бабуся малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№ картки 5168 7427 0864 2818

Єршова Тамара Вікторівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції