Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть родині Андрія сплатити за термінову трансплантацію кісткового мозку

Операцію призначено вже на цьому тижні.

У 13-річного Андрія Нестерука, який змалечку не чує без слухових апаратів, виявили ще одну важку недугу – мієлодиспластичний синдром. Хвороба, за якої кістковий мозок не виробляє достатньо здорових клітин крові.

Єдиний шанс на порятунок - пересадка кісткового мозку від сумісного донора. Ним для хлопчика стане рідна сестра, а операцію робитимуть у Туреччині.

«За результатами донорства я з Андрієм на 96% сумісні, тобто у нього є всі шанси на одужання. Пересадка призначена вже на 26 грудня 2018 року. Зараз ми проходимо курс лікування перед трансплантацією. Ми далеко від дому, снігу немає, ми бачимо тільки медперсонал, замість ялинки у нас штатив від крапельниць, на якому замість іграшок виблискують то жовтий тромбоконцентрат, то червоні еритроцити, чи зелені системи...  А так хочеться до звичайного здорового життя! Ми віримо, що в останні дні старого року після пересадки кісткового мозку Андрій знову буде відчувати все тепло родинного затишку», - каже сестра Андрія.

Родина зібрала більшу частину коштів на оплату трансплантації і лікування, але не вистачає 8 тисяч доларів.

«Всі наші заощадження пішли на лікування мами у Мінську (з січня до липня 2018 року). Допомогою рідних, друзів, колег, знайомих і багатьох небайдужих людей вдалося зібрати 57 тисяч доларів для оплати лікування, не вистачає 8.  Просимо допомоги, адже трансплантація вже в середу, а коштів не вистачає», - просить сестра Андрія.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

Номер рахунку — 29244825509100

МФО — 305299 ОКПО — 14360570

У призначенні платежу необхідно вказати: для поповнення на картку № 5168757376661296

Отримувач — Нестерук Ніна Петрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції