Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Тимуру здолати недугу

Допоможіть Тимуру здолати недугу

Хлопчику потрібні кошти на наступну реабілітацію.

На другий день свого життя Тимурчик потрапив до реанімації, і лікарям довелося рятувати малюка.

«У реанімації шансів не давали, але лікар витягнув його. У реанімації Тимур пробув місяць. Після перевели в патологію новонароджених, там дозволили приходити до синочку і проводити з ним трохи часу. Прогнози були невтішні. Лікарі пропонували відмовитися і залишити там... Виписали нас через 1,5 місяця після народження, коли синок набрав вагу і я навчилася за ним доглядати», - пригадує мама Тимура.

Щоправда кожні три місяці дитина була змушена проходити обстеження, лікування, які додавали нові діагнози, які змушували займатись хлопчиком ще більш інтенсивно. І всі зусилля були не марними, проте хлопчик поки не може сам ходити. «У Тимурчика є всі шанси, що він ходитиме. У цьому віці переломний момент, боротьба за майбутнє. Тимур потребує дорогої реабілітації», - розповідає мама хлопчика.

Жінка просить допомогти їй у скрутний час зібрати кошти, щоб продовжити реабілітацію сина. «Тимур часто ображається, а як дитині пояснити, чому всі дітки бігають, грають, а він не може. Лікарі говорили відмовитися, але в 2014 я рятувала своє чудо під обстрілами, і у мене думки не було залишити його там.  Мрію про щасливе дитинство для нього, щоб грався з дітками, а не спостерігав, сидячи в колясці. Мрію побачити, як він сам одягається. Побачити, як він грає в футбол. Наша мета - посилена реабілітація. Допоможіть нам у боротьбі за щасливе дитинство», - просить мама Тимура.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 6362 8795 Соболь Яна Олександрівна

https://www.facebook.com/groups/365862407109580/

Залиште свій коментар

Вибір редакції