Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати Дениска

Дороге лікування непосильне для родини хлопчика.

Маленький Дениско зараз змушений перебувати в лікарні під крапельницями через своє захворювання крові.

Хвороба Дениса починалася із проблем з суглобами ніг. Впродовж двох років батьки зверталися до різних спеціалістів, проходили кілька курсів лікування, після яких наступало короткотермінове полегшення. Але минулого місяця хлопчик потрапив до лікарні, бо Дениско  вдарився ногою і великі гематоми розповзлися спочатку по кінцівках, а потім і по всьому тілу.

«Ще місяць знадобився лікарям, аби виявити діагноз. За цей час дитина втратила багато крові в результаті численних кровотеч, які вдавалося зупиняти з величезними зусиллями (тромбоцитів в організмі немає зовсім і кров не згортається). І ось 14 квітня із Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру прийшов діагноз - набута апластична анемія у важкому перебігу», - розповідає мама хлопчика.

Допомогти Денису може імуносупресивна терапія, яка коштує тисячі доларів Цих препаратів в Україні немає, їх батьки самі шукають за кордоном. Проте лікарі констатують, що більш дієвим способом лікування є трансплантація кісткового мозку.

Тож батьки терміново починають збір і на лікування і на можливу трансплантацію, яку доведеться робити закордоном, а там її вартість сягає 120 тисяч доларів.

Номера рахунків Приватбанку

5168757361715321 (грн)

5168757361715339 (євро)

5168757361681507 (дол) отримувач Пастушок Ірина

Залиште свій коментар

Вибір редакції