Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінські лікарі можуть допомогти Віталінці остаточно одужати

Дитині потрібна реабілітація, бо в трансплантованій нирці виявили вірус.

Ще у 2014 році мама тоді ще 10-річної Віталінки зверталася до ТСН з проханням врятувати донечку, якій була потрібна трансплантація нирки за кордоном, бо родинна трансплантація від рідної бабусі дівчинки була неуспішною. Але на другу добу після операції стався гострий криз і відторгнення.

Тоді родині потрібно було зібрати 60 тисяч доларів для операції у Мінську і завдяки глядачам ТСН гроші були зібрані, а у лютому 2016 року дівчинка отримала нову нирку.

«Перших півроку ми через кожний місяць їздили до Мінська на здавання аналізів, потім раз на три місяці, а згодом раз на шість місяців. Весь цей час ми їздили за свій рахунок, а у квітні 2018 року Віталінці стало зле, наші лікарі Одеси й Києва направляли нас на гемодіаліз, але ми не погодились і поїхали екстрено до Білорусі, де пройшли курс лікування й були виписані на амбулаторне лікування, бо за браком коштів залишатись там вже не могли. Тепер до 28 травня потрібно перерахувати на рахунок клініки 5 тис. у.о., якщо ми не перерахуємо кошти, то нас не будуть там обстежувати. Благаю Вас заради всіх Святих врятуйте доньку», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757292652502

Грицевич Тетяна Іванівна

ВідеоДесятирічна Віталіна Грицевич потребує допомоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції