Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Максима, який вже понад рік бореться з пухлиною мозку

Мамі юнака не вистачає коштів на подальше лікування.

Максиму 13 років і вже більше ніж рік він перебуває на лікуванні в онкологічному відділенні з діагнозом медулопластома або пухлина головного мозку, злоякісна 2 ступеня.

«Почалося у нього все навесні 2017 року з сильного головного болю, став погано чути на ліве вушко. З цими болями Макс мучився до вересня 2017, бо лікарі нічого не знаходили. У вересні йому стало дуже погано, почав непритомніти, перестав їсти, і почалися сильна блювота. Ми звернулися до нервопатолога, здали аналізи, зробили кардіограму, і тільки окуліст через очне дно побачила причину болю», - розповідає мама хлопчика.

Відтав Максима одразу направили до Харкова у лікарню, де встановили точний діагноз і почали лікування.

«Через високий внутрішньочерепний тиск йому ставлять дорогий шунт, потім йдуть 2 операції з видалення пухлини (видалена не повністю). А ще у листопаді стався напад апендициту, тож була ще одна операція. 22 листопада переводять його до онкологічного відділення. І ось уже більше ніж рік ми лікуємося тут», - розповідає мама хлопчика.

За цей час Максим пройшов 31 курс променевої терапії на головний і спинний мозок. Потім призначили 8 блоків хіміотерапії.  Коли тромбоцити падали, капали плазму, гемоглобін піднімали - капали кров, через сильні болі в спині приймав найсильніші знеболювальні, приписали заспокійливі, печінку надірвав ліками і наркозом, тож також потрібне лікування.

«З Максимом ми живемо самі, допомоги чекати і просити більше не у кого. Я працюю, але зараз більше перебуваю в лікарні .Ми вдячні всім, хто нам допоміг, сама я не змогла б оплатити всі, але зараз у мене нічого продати і ніде взяти на подальше лікування і реабілітацію. Звертаюся до всіх, хто може допомогти Максиму, допоможіть, будь ласка», - благає мама юнака.

Реквізити для допомоги:

Карта Райфайзен банк Аваль

4188 3710 1019 1691

Шевчук Олена Іванівна (мама Максима)

Переказ на карту можна здійснити з будь-якої платіжної системи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції