Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Міланці пройти необхідне обстеження після трансплантації печінки

На дитину чекають в італійській клініці

Міланка Медвецька від народження мала жовтуватий колір шкіри, але лікарі не звертали на це особливої уваги, аж поки дівчинці не виповнилося три місяці. У дитини діагностували вроджений гепатит. А згодом запідозрили атрезію жовчовивідних шляхів.

Згодом дівчинці вже у 4 місяці терміново провели коректувальну операцію за методом Касаї. Вона дала дуже нетривалий ефект, тому дитині потрібна трансплантація печінки.

"Рік тому, 10 квітня став другим днем народження для нашої донечки!!! Прості люди, чарівники, які повірили в мою донечку, дали можливість нашій дівчинці на щасливе життя! Кошти на операцію збирали всім світом! Операція минула вдало! Та, на жаль, ми змушені знову звернутися до Вас за допомогою. Лікарі наполягають, що через рік після трансплантації, обов'язково потрібно пройти обстеження та контроль з консультаціями всіх лікарів, які проводили лікування Міланочки в Італіі. Клініка виставила рахунок на суму 4 800 євро. Ми дуже просимо Вас допомогти нам оплатити рахунок на обстеження", - благає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№4149 4978 7311 8899

Проніна Ольга Юріївна

https://www.facebook.com/groups/680624932094291/

Залиште свій коментар

Вибір редакції