Допоможіть врятувати життя вагітній Руслані, яка змушена боротися з раком

Дівчині обіцяють народження здорової дитини і дають шанс на одужання.

31-річній Шук Руслані, яка на п’ятому місяці вагітності, діагностували лімфому шлунка і лімфому легені, але вже запущеної стадії, адже поганий стан приписували токсикозу і загострення гастриту.

«Через вагітності пухлини поводяться дуже агресивно. Зберігати дитини в умовах лікування пухлин, лікарі Київського інституту раку відмовилися. У Білорусії і в Туреччині також. Тож Руслана з мамою змушені були летіти в Москву - останній шанс зберегти малюка. Зараз стан важкий, проводиться перший курс хімії. Новітні розробки дозволили так збалансувати курс, щоб не нашкодити дитині. З цієї ж причини неможливо дати ударну дозу препаратів, яка могла б значно прискорити подолання хвороби», - розповідають рідні Руслани.

Лікування має тривати 4-5 місяців. Лікарі обіцяють, що жінка може народити здорового малюка. Родина вже внесла кошти за перший етап лікування, але на подальше у них просто немає коштів.

«За попередніми розрахунками необхідно зібрати суму 33000.00 доларів (це тільки на лікування). Ця сума непідйомна для нашої сім'ї (працюю тільки я - сестра, мама отримує дуже скромну пенсію). Допоможіть врятувати життя Руслані і її майбутній дитині», - просить сестра жінки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку (гривнева): 5168 7573 4315 4490

Ковальчук Марина Володимирівна

Призначення платежу: Для лікування Шук Руслани

Залиште свій коментар