Допоможіть Яні здолати злоякісну пухлину, яка розрослася в її обличчі

Допоможіть Яні здолати злоякісну пухлину, яка розрослася в її обличчі

Дівчинка мужньо переносить важке лікування.

Взимку цього року, коли у Яни запухла щічка, батьки дитини ніяк не могли подумати, що це симптом важкої онкології.

«1 лютого 2021 року наша дочка Яна прокинулася із запухлим правим боком обличчя, протягом дня припухлість спала. Наступного дня  це повторилось знову. Ми поїхали до лікаря і у Яни виявили гнійний гайморит і ми залишились на госпіталізацію, де під час огляду лором було виявлено утворення на піднебінні. І , не маючи уявлення що то, лікар  провів розкриття  пухлини», - розповідає мама дівчинки.

Саме відтоді новоутворення почало стрімко рости, Яна через це вже не могла їсти, пити, говорити, в неї не закривався рот. Дівчинка дихала однією ніздрею, бо пухлина розрослася у правій, також вона врослася в десну і пролізла між кутніми зубами, посуваючи верхній зубний ряд у ліву сторону. «Ця пухлина забирала всі сили в день, а в ночі доводила Яну несамовитого крику, вона не розуміла де вона, хто вона і що з нею коїться. Просинаючись зранку, вона нічого не пам'ятала», - додає мама дівчинки.

Дослідження пухлини показало, що вона злоякісна, пізніше з’ясували, що це  саркома Юїнга. «Це злоякісна пухлина яка вражає кісткову тканину. Наша сама більша проблема це локалізація пухлини, вона займає усю праву половину обличчя. Яна мужньо перенесла 6 блоків хіміотерапії, але на жаль, лікування було малоефективне, пухлина не операбельна і не піддається лікуванню променевою терапією», - розповідає мама Яни. 

Ніколи б не могла уявити, що ця біда торкнеться нашу сім'ю. Я бачила оголошення, читала, відправляла кошти на...

Опубліковано Наталією Мельник Четвер, 8 липня 2021 р.

Але лікарі шукають шляхи порятунку, а батьки кошти на подальше лікування, бо воно діє, і родина не має права здатись.

«Вже пройшла 6 блоків хіміотерапій, 4 встановлення підключичного катетера під наркозом, 8 переливань тромбоконцентрата, 7 переливань крові, 5 уколів для стимулювання лейкоцитів. Тепер пухлина розмірами ~ 4,6×3,8×4,1 см майже мертва, живим залишилося місце діаметром 1,2×1,7 см. І тепер потрібно ці сантиметри добити. Ніхто не дає гарантії, що ви проходите ще одну хімію і пухлина вмирає і в організмі ракових клітин не має, збирайте речі і їдьте додому. Ніхто не знає як поведе себе пухлина. Але зрозуміле одне, що потрібно боротися далі. Або ми знищим пухлину, або вона нас. Тому наше лікування продовжується, ми прийняли рішення іти на високодозну хіміотерапію із послідуючою пересадкою стовбурових клітин», - розповідає мама дівчинки і просить людей підтримати її донечку в такій боротьбі.  

Реквізити для допомоги:

Монобанк

4441 1144 5324 9177

Мельник Наталія Вадимівна

АБО

ПриватБанк

5169 3600 1082 8816

Мельник Павло Петрович 

Більше інформації і реквізитів - https://www.facebook.com/groups/556573955474441

Повʼязані теми:

Наступна публікація