Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Ярославу здолати хворобу, яка вже забрала в нього маму

Юнак завершує лікування і потрібна реабілітація

Незадовго до свого 17-річння Ярослав почав відчувати незвичну слабкість, з’явились болі у шлунку і втрата апетиту. Тож юнака направили до гастроентеролога на консультацію.

«Пройшли обстеження і після того як здали аналіз крові, нас терміново направили на швидкій допомозі в дитячу лікарню в гематологічне відділення. І як грім серед ясного неба пролунав страшний діагноз "Гострий лімфобластний лейкоз"», - розповідає батько юнака.

Для родини це стало черговим ударом, адже три роки до цього Ярослав втратив маму через цей діагноз.

« Ви можете уявити стан Ярослава після того, як він дізнався свій діагноз? Почалося довге і виснажливе лікування: переливання крові, капання дорогих ліків, багаторазові блоки хіміотерапії. На курс високодозової хіміотерапії, він був направлений в місто Київ в лікарню "ОХМАТДИТ". Терапія пройшла з великими ускладненнями у вигляді сильного стоматиту, вогнищ на нирках, грибок-кандида в шлунку, було багато переливань крові, тромбоцитів. Після двомісячного перебування в київській лікарні, ми продовжили лікування в Харкові», - розповідає батько юнака.

Ярослав вже на завершальній стадії лікування, на яке пішли всі заощадження сім’ї і грошова допомога друзів і близьких. Та попереду ще довгий курс реабілітації, який вимагає не менших коштів.

«Я з сином просимо допомоги у небайдужих людей, щоб до кінця перемогти цю страшну хворобу і відновити втрачені сили після тривалого і дорогого лікування», - просить чоловік.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки: 5168 7556 2721 0871

ЛИСАК ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції