Дорога операція потрібна Вероніці, щоб виправити ваду ніжки

Дата публікації
Перегляди
2232
Дорога операція потрібна Вероніці, щоб виправити ваду ніжки

Дівчинка зараз може ходити лише завдяки спеціальному взуттю.

Веронічка від самого свого народження має ваду ніжки, яка зростала разом із нею усі ці два роки і зараз досягла того стану, що виправити її може лише оперативне втручання.

Діагноз дівчинки: Вроджена аномалія розвитку правової нижньої кінцівки, порушення формування проксимального відділу стегна та кульшового суглобу, вкорочення правої нижньої кінцівки. Простіше кажучи у дитини одне стегно коротше за інше на 10 см, тому вона не може пересуватися без спеціального взуття (ортезу).

«Це вроджена хвороба. Причина у збої генів, лікування поки не проводилось ніяке. Лікарі кажуть, різне, але ми знайшли лікаря, який береться за наше лікування, у нього великий досвід лікування таких хвороб», - розповідає тато дівчинки.

Зараз єдине можливе лікування – це операції, яку будуть проводити по мірі того, як ростиме дитина. Тож процес буде тривалим.

«Необхідно робити операцію, бо це може спричинити інші недуги: викревлення хребта, косолапість і тд. Лікування проводитиметься із застосуванням апаратів фіксації Векліча», - додає чоловік.

Сама операція і апарат, який ставитимуть на ніжку буде коштувати родині понад 200 тисяч гривень, а ще їм потрібні кошти на перебування в клініці і супутні витрати, тож рахунок перевищує 270 тисяч гривень.

Така сума для звичайної української родини із невеличкого містечка на Харківщині дуже велика і самостійно їм її не зібрати і за роки, а стільки часу немає, бо вада буде лише посилюватись. Тож зараз рідні просять долучитись до збору коштів, щоб провести операцію якомога швидше.  

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757376525616

ЯВДОШЕНКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Наступна публікація