Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорога реабілітація може повернути Руслана до звичного життя після важкої травми

Юнак швидко відновлюється попри всю важкість ситуації, яку йому довелося пережити.

Алієва Руслана у центрі Києві побили невідомі, коли він намагався вступитись за свого друга. Один з ударів повалив Руслана з ніг і 19-річний юнак сильно вдарився об бруківку головою, що призвело до коми.

«Його терміново доставили в лікарню БСП, і екстрено прооперували. Видалили частину черепа 10/15, видалили субдоральную гематому, стан оцінювали як вкрай важкий. Було зміщення часток мозку, набряк мозку, ішемія. Дихав за допомогою ШВЛ, тиск підтримували адреномиметиками», - розповідає мама Руслана.

Відео У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

Вступився за друга і потрапив до реанімації. У Києві група молодиків побила хлопця, коли той став на захист свого друга-неформала. Удар був такої сили, що юнак тепер у комі. Лікарі зробили йому операцію - видалили гематому, що утворилася. Однак його стан залишається тяжким.  

У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

В такому стані юнак знаходився місяць, і попри побоювання лікарів почав повертатись до свідомості.

«Через місяць Руслан вийшов з коми в сопор (це не свідомість і не кома), лікарі мене готували до вегетативного стану сина, так як подібні травми супроводжуються, як правило, повною інвалідизацією. Але, Руслан вийшов зі стану сопору і швидко прогресує .... він у свідомості і все розуміє», - розповідає мама юнака.

Жінка ділиться успіхами сина, який переніс такий складний стан, у соціальних мережах. Дивлячись на такий прогрес лікарі радять термінову реабілітацію, яка дасть Руслану шанс повністю відновитись. Але коштує вона сотні тисяч гривень. Сомостійно родині таких коштів не зібрати.

Дорогие друзья и неравнодушные люди, нам по прежнему, без вашей помощи не выжить Мы остро нуждаемся в финансовой...

Опубліковано Iren Che Середа, 20 листопада 2019 р.

«Наша сім'я фінансово себе повністю вичерпала, допомога людей іноді надходить, але це суми, яких, на жаль, мало для наших потреб. А від кваліфікованої реабілітації залежить, чи повернеться Русик в повноцінний стан», - каже мама юнака.

Реквізити для допомоги:

Карта Монобанк: 5375414102509998 Чехлова Ірена Юріївна (мама)

Карта ПриватБанк: 5168742226011157 Алієв Заур (тато)

Залиште свій коментар

Вибір редакції