Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дороге лікування і трансплантація кісткового мозку може врятувати життя Олега

21-річний юнак вимушений боротись з раком крові.

Скрипчук Олег почув від лікарів минулого місяця, що має важку хворобу - "Гострий мієлобластний лейкоз". Родина терміново вирішила виїхати на лікування до Білорусії, адже Олег потрапив до групи високого риску рецидивів, тож попри лікування йому знадобиться трансплантація кісткового мозку.  

«Олег твердо бореться за життя, молится сам і просить про молитву усіх. Лікарі дають певні прогнози, які є оптимістичними. Але так як хвороба важка, потрібне довготривале та надзвичайно дороге лікування.Згідно лікарського заключення Олег має прийняти від трьох до п'яти хіміотерапій. Першу хіміотерапію вже завершено», - розповідають рідні 21-річного юнака.

Зараз він повернувся до Житомира, має пройти нові обстеження. Лише з початку лікування рідні Олега вже заплатили більше 8 тисяч доларів. Але це лише початок.

«Якщо хвороба перейде в ремісію, то буде дуже добре. Далі буде ще дорожче, бо сильніші препарати будуть. А потім операцію потрібно буде робити якнайшвидше, можна сказати терміново.  На неї знадобиться 125 000 доларів», - кажуть рідні юнака.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5167985561557703 Олег Скрипчук

ПриватБанк 4149439107756136 Скрипчук Катерина Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції