Дороге лікування може подарувати Максимку повноцінне життя

Мама хлопчика мріє провести операцію, яка змінить майбутнє хлопчика.

Максим народився передчасно і мав низку вад, які довелося виправляти за допомогою операцій. «Гідроцифалія, кіста головного мозку, вроджені вади ЦНС. Всі проблеми родина вирішувала самотужки, але є ще одна біда - дитина народилася з патологією сечостатевої системи - гіпосподія», - розповідає мама хлопчика.

Дитині довелося перенести 5 операцій в Україні і ще одну - у Сербії, але цього виявилось не достатньо, щоб остаточно виправити ваду. Наступна операція потрібна, вже коли хлопчик підросте, але і з цим виникла проблема, адже у Максимка недостатньо організм виробляє гормону, який відповідає за ріст дітей.

«Крім ліків (неврологія, урологія), потрібні уколи гормон росту, таблетки, вітаміни, потрібне посилене білкове харчування. Діагноз у нас ще гіпофіозний нанізм, зупинка зросту. Дитина не росте, а значить і всі органи відстають у розвитку. Йому 9 з половиною, а вигляд має на 6. Нам призначений гормон зросту і одна пачка ліків коштує 6000 грн. А на наступну операцію знадобиться ще кілька тисяч євро», - розповідає мама і просить допомогти її сину отримати необхідне лікування.

Реквізити для допомоги:

картка мами Ощадбанк

Топчій Наталія

5167 8032 4760 4403

Або

ПриватБанк

Максима Топчій

5168 7559 0496 7060

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів