Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дороге лікування може врятувати життя 3-річної Улянки

За дівчинку борються лікарі в Дніпрі.

Мама 3-річної Уляни благає про допомогу, щоб здолати хворобу, яка уразила її донечку.

«Наша історія почалася в квітні цього року. Коли моя донечка, життєрадісна весела дитинка захворіла. У неї була висока температура і занепад сил. Ми поїхали в лікарню в нашому місті (м.Павлоград, Дніпропетровська область), здали аналізи і після цього я пам'ятаю тільки слова лікаря: у вас підозру на рак. Нас відправили до Дніпра. Ми лежали в лікарні місяць - постійні крапельниці, уколи, переливання крові і стан Уляночки покращився, пункція кісткового мозку показувала слабкий відсоток і лікарі сказали, що це інфекція. Нас виписали додому», - пригадує мама Уляни.

Але радість тривала недовго. В кінці червня в Уляни запалилися сильно лімфовузли на обличчі. Цього разу госпіталізація підтвердила рак у дівчинки.

«Нам поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз і відразу склали протокол на курс хіміотерапії. Почалась хімія, ліки, від хіміотерапії падають тромбоцити в крові. Ми возимо донорів з нашого рідного міста, щоб вони здавали для Уляночки тромбоцити. Але після чергових флаконів хіміотерапії стан Ульяночка різко погіршився - не їсть, не п'є, так як дуже збільшені всі внутрішні органи. Вона отримує харчування через катетер. Всі ми розуміємо, що курси хіміотерапії недешеві, заощадження нашої сім'ї, родичів вже закінчилися. Просимо Вас допомогти нам впорається і подолати цю страшну хворобу», - благає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта Укрсиббанк одержувач

5169 3053 0175 5731 Дьячкова Вікторія

Вибір редакції