Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорогого лікування потребує Лариса, щоб здолати рак легень

Дорогого лікування потребує Лариса, щоб здолати рак легень

139 тисяч гривень коштує кожна упаковка препарату.

У грудні 2018 при плановому огляді у гінеколога Осокіна Лариса була здивована результатами досліджень – у жінки виявили значно підвищені онкомаркери.

«Направивши нас до Києва на ПЕТ-КТ. Результат ПЕТ-КТ підтвердив злоякісну пухлину в легенях з метастазами. Всередині нас зупинилося життя. В той момент не було ніяких питань. Був німий жах. «Імовірність раку 95%» - говорило висновок на одній зі сторінок», - розповідає донька Лариси.

З березня по вересень 2019 жінка проходила лікування, але воно було мало дієве, тож Ларисі призначили лікування іншою терапією, але тим часом хвороба пустила метастази в головний мозок, тож тепер жінку чекало нове опромінення. Згодом почалося ускладнення вже з кишківником, яке також довелося долати через операцію.

Такі події наклали слід на подальше лікування, Ларисі призначили препарат, який коштує 139 тисяч гривень. Для звичайної української родини така сума захмарна і самостійно її не зібрати, тож надію вони покладають на добрих людей. «Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу! Допоможіть нам благаємо», - просить донька Лариси.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка в грн

5168 7574 1309 2703

Карта ПриватБанка $ 

5168 7574 1309 2711

Осокіна Лариса

Залиште свій коментар

Вибір редакції