Дорогого лікування потребує Лариса, щоб здолати рак легень

Дата публікації
Перегляди
2473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дорогого лікування потребує Лариса, щоб здолати рак легень

Осокіна Лариса

139 тисяч гривень коштує кожна упаковка препарату.

У грудні 2018 при плановому огляді у гінеколога Осокіна Лариса була здивована результатами досліджень – у жінки виявили значно підвищені онкомаркери.

«Направивши нас до Києва на ПЕТ-КТ. Результат ПЕТ-КТ підтвердив злоякісну пухлину в легенях з метастазами. Всередині нас зупинилося життя. В той момент не було ніяких питань. Був німий жах. «Імовірність раку 95%» - говорило висновок на одній зі сторінок», - розповідає донька Лариси.

З березня по вересень 2019 жінка проходила лікування, але воно було мало дієве, тож Ларисі призначили лікування іншою терапією, але тим часом хвороба пустила метастази в головний мозок, тож тепер жінку чекало нове опромінення. Згодом почалося ускладнення вже з кишківником, яке також довелося долати через операцію.

Такі події наклали слід на подальше лікування, Ларисі призначили препарат, який коштує 139 тисяч гривень. Для звичайної української родини така сума захмарна і самостійно її не зібрати, тож надію вони покладають на добрих людей. «Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу! Допоможіть нам благаємо», - просить донька Лариси.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка в грн

5168 7574 1309 2703

Карта ПриватБанка $ 

5168 7574 1309 2711

Осокіна Лариса

Дата публікації
Перегляди
2473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація