Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорогого лікування потребує Тамара для порятунку життя

Лише один препарат для жінки коштує 40 тисяч гривень.

У серпні 2017 року у Тамари виявлена ​​злоякісна пухлина в шлунку, 3 стадія. Тоді у грудні була проведена операція з видалення пухлини і частини шлунка, а ще 6 курсів хіміотерапії. Хвороба дещо відступила, але в травні 2018 року було виявлено метастази. Відтоді боротьба з хворобою лише посилюється – хіміотерапії і операції.

«Мама-переселенка, бігла з-під обстрілу з двома, наспіх зібраними сумками. Оселилася у нас в Києві, додому повернутися не змогла через патріотичні переконання. Збирали їй 3 роки всією сім'єю гроші на житло, хотіли купити квартиру... Але довелося всі гроші витратити на лікування (близько 20 тис. $). А тепер і вони закінчилися», - розповідають рідні жінки.

 Лікарі спробували таргетну терапію, яка малоефективна для раку шлунку, але у випадку Тамари вона стала рятівною.

«На щастя, сталося диво, і, всім на подив, аналіз підтвердив, що лікування таргетною терапією дасть позитивний результат (пухлина виявилася чутливою до впливу препарату).  Благаю про допомогу! Лікування буде проводитися 9 тижнів, 1 раз на тиждень необхідно вводити препарати вартістю 40 тисяч гривень», - розповідають рідні Тамари і просять фінансової підтримки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4393 1037 0865

Муртузалієва Тамара

Залиште свій коментар

Вибір редакції