Двомісячну Вероніку потрібно негайно рятувати

Вада в мозку дитини може будь-якого моменту розірватися.

Вероніці Поповиченко лише кілька місяців, але життя дитини вже під загрозою через аневризму в головному мозку крихітки.

"Аневризма - це бомба уповільненої дії в мозку, яка може проявити себе в будь-який момент. Малятку не можна напружуватися, плакати, а зараз нас дуже сильно мучать кольки, постійно болить животик, тому вона сильно кричить і нам страшно за неї. Наразі, внаслідок порушення кровообігу, мозок нашої дочки недоотримує кисень і поживні речовини в достатній мірі для його нормального розвитку", - розказує тато дівчинки.

Для того, що б з'явився шанс нормально рости і розвиватися Вероніці необхідно провести операцію (емболізацію), за допомогою введення шунта через вену стегна, який за допомогою спеціального медичного клею зможе усунути змішування артеріальної і венозної крові поза серця, що допоможе відновити живлення мозку кров'ю в повній міру.

"На жаль, в Україні необхідного обладнання для лікування для таких маленьких пацієнтів немає. Відсутні необхідні інструменти і наркоз для таких пацієнтів. У нас немає часу чекати, тому що вже є наслідки, постраждали тканини мозку через гіпоксично-ішемічне ураження. Пройшовши величезна кількості консультацій з фахівцями різних рівнів нам сказали, що подальше лікування можливо тільки за кордоном", - додає батько крихітки.

Клініка в Іспанії готова провести операцію. Орієнтовна вартість лікування складає приблизно 47 000 євро.

"Необхідних грошей у нас просто немає. Справитися з цією бідою наодинці нам не під силу. Дуже просимо Вас не залишитись байдужими до нашої благання і допомогти зібрати необхідну суму", - просять рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

КАРТА ПРИВАТ БАНК

5168 7422 0694 7156 грн.

5168 7422 0661 6256 $

5168 7422 0661 6249 €

Одержувач - Поповиченко Павло Володимирович (тато)

https://www.facebook.com/groups/827691220731842/

Залиште свій коментар