Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Федір став жертвою нападу і тепер йому потрібна тривала реабілітація

Непритомного юнака знайшли, коли вже почався набряк мозку.

Федору Баранову лише 23 роки, та трагічний випадок прикував молодого чоловіка до ліжка.

«Трегедія сталася 22 листопада в с. Підріжжя, Волинської обл. Його жорстоко побили і безжалісно залишив помирати. Знайшла його дівчина, яка вигулювала собаку. У тяжкому стані з переохолодженням його доставили в лікарню, де провели операцію з видалення гострої лівобічної субдуральної гематоми. Виявилось, що в нього був крововилив у мозок і почався набряк мозку», - розповідає сестра Федора.

Такі наслідки потягли за собою кому, і йому довелося поставити трахеостому. Місяці в лікарні, і ось Федір отямився і зараз потребує посиленої реабілітації, щоб відновити навички. Таку реабілітацію в домашніх умовах провести неможливо, але на спеціалізоване лікування у родини з села просто немає коштів.

«Він все розуміє, він навчився тримати предмети в руці. Не ходить, а сидить під наглядом. На прохання може підняти ногу. Але цього недостатньо, і мама, яка з ним займається, не висококваліфікований спеціаліст, щоб надати повноцінну реабілітацію. Якщо провести реабілітацію в центрі з фахівцями, є шанси, що він зможе обслуговувати себе сам. Доба перебування коштує 1500 гривень, це не рахуючи ліки, памперси, катетери, які потрібно змінювати. Інколи навіть на їжу не вистачає, тому змушені просити допомоги у не байдужих людей. Будемо вдячні за допомогу», - каже сестра юнака.

Реквізити для допомоги:

4149 4390 1752 1653

Баранова Людмила Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції