Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінансова допомога потрібна Юрію, щоб здолати травму хребта

Місяць реабілітації коштує десятки тисяч гривень

27-річний закарпатець Дулкай Юрій зламав хребет у шийному відділі під час невдалого пірнання на заробітках. Повний діагноз : ЗХСМТ, забій спинного мозку , ускладнений висхідним набряком , компресійно-відламковий перелом тіла С6 хребця з верхнім парапарезом, нижньою параплегією та розкладами функції органів малого тазу.

«Після обстежень і точного діагнозу зробили нейрохірургічну операцію. У стані середнього ступеня важкості на ШВЛ через трахеостому був транспортований для подальшого лікування в Україну. Після тривалого лікування в різних лікарнях було рекомендовано санаторно-лікувальний центр. В центрі навчили як правильно користуватися візком , зробили ряд обстежень , навчили прості речі які потрібні : перевертатися з боку на бік», - розповідає Юра.

Зараз молодий чоловік вдома і намагається зібрати кошти на подальшу реабілітацію в центрі, де дають йому надію на відновлення.

«Рекомендують відвідати реабілітаційний центр хоча б місяць, а там що скажуть фахівці, є велика надія на те, що знову зможу ходити, але немає можливості оплатити лікування власними коштами. Будемо вдячні за будь яку допомогу», - каже Юра.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк: 
4790700011132124

Дулкай Олена (мати )

Залиште свій коментар

Вибір редакції