Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Галамага Вікторія потребує допомоги

Після низки хвороб, дівчинка потребує тривалої реабілітації.

7-річна Галамага Вікторія народилася здоровою. Пологи пройшли добре,росла і розвивалася до 10 місяців. А в 10 місяців захворіла двостороннім запаленням легенів.

"Дівчинка потрапила в реанімацію і на другий день перестала дихати.Її підключили до штучного апарату дихання. Так вона пролежала два з половиною місяця,потім поставили трахеостомічну трубку в горло і вона "роздихалася". Ще пізніше була гідроцефалія,від гідроцефалії вона перестала бачити. Їй поставили шунт. Через шість місяців виписали з лікарні. Наша дівчинка не бачить, не ходить, не говорить, в памперсах", - розповідає мама дівчинки.

Зараз Вікторії постійно проходить реабілітацію клініках у Трускавці і Хмельницькому.

"Лікарі говорять,що потрібна постійна реабілітація її можна вилікувати,тому що в неї хвороба набута,а не вроджена. На даний час після реабілітацій вона сидить сама,тримає ігрушки ручкою лівою, починає розмовляти", - розповідає мама Вікторії.

Кожна реабілітація дитини коштує чималих коштів. Батьки за роки боротьби за здоров'я дитини вичерпали всі заощадження, тому вони вимушені звернутися за допомогою до небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Приват банк

№ картки 5168 7420 1576 6383

Марчук Марина Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції