Галина благає допомогти їй зібрати кошти на трансплантацію нирки

Більше 65 тисяч доларів потрібні на операцію.

Макуха Галина від народження мала діагноз полікістоз нирок. Проте 5 років тому ситуація зі станом здоров'я жінки різко почала погіршуватись, дослідження показали, що права нирка не працює, а ліва працювала лише на 30%. А вже цієї осені нирки перестали працювати повністю і почалась інтоксикація організму.

«Лікарі на основі консиліуму вирішили, що нирки треба видаляти, тому що можуть загноїтись кісти. Полікістоз не лікується. Кісти наростають з швидкою прогресією. Цей процес не можливо зупинити. Це генетичний збій організму», - розповідає Галина.

Лікування  хвороби не існує, лише відтягує неминучу пересадку органу – це єдиний спосіб повернутись до нормального, повноцінного життя.

«Зараз я не можу вживати рідини більше ніж 1 літр на день (це і супи, і рідина у фруктах чи овочах), треба підраховувати випиті грами. Ну і в туалет теж не ходжу. Через день апарат забирає рідину. Але позиви сечового міхура є. Ти хочеш в туалет, але не можеш сходити… Брестська клініка поставила ціну за трансплантацію 65 400 тис. доларів. В цю суму входить повне обстеження, ставлять на чергу та роблять пересадку», - розповідає Галина і просить небайдужих людей допомогти їй зібрати необхідну суму.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанку 5168 7555 3224 1615

Макух Галина Богданівна

Єврорахунок 5168 7573 5841 5547

Залиште свій коментар