Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хлопець Аліни мріє врятувати свою дівчину від хвороби, яка не дає їй нормально жити

Пара шукає людей, які допомогли б їм зробити операцію, яка врятує 23-річну дівчину від інвалідності

Кохання з особливими потребами. Сашко Кущ - 24-річний хлопець з Київщини. Через дитячий параліч йому важко пересуватися, до восьми років не ходив взагалі, переніс дві операції, а 4 місяці тому зустрів своє кохання. Його обраниця - Аліна Райош. Дівчина сама веде господарство, через смерть матері від онкопухлини залишилася сиротою. Аліні терміново потрібна операція, бо через вроджену патологію вона може опинитися у інвалідному візку. Але Олександр вирішив зробити все, аби врятувати кохану від інвалідності. 

У хаті немає води і холодно. У ній донедавна Аліна жила сама, вона не працює, адже не може навіть довго стояти.

Сашко та Аліна познайомилися в інтернеті. На перше побачення Сашко приїхав до Аліни, загрібати бадилля. Сашкові дівчина довірилася та зізналася - у неї сколіоз хребта 4 ступеня, і з кожним роком жити та працювати  дедалі складніше.

ВідеоХлопець з інвалідністю прохає допомогти врятувати його хвору кохану

24-річний Сашко Кущ через дитячий параліч сьогодні насилу пересувається, до восьми років не ходив узагалі, а чотири місяці тому зустрів своє кохання. Його обраниця Аліна Райош сама веде господарство через смерть матері. Аліні терміново потрібна операція, бо через вроджену патологію вона може опинитися в інвалідному візку. Але Олександр вирішив зробити все, аби врятувати кохану від інвалідності.

Хлопець з інвалідністю прохає допомогти врятувати його хвору кохану

«По вигляду здорова і красива дівчина, а насправді - болі в серці, болі в спині, це ускладнення від хвороби», - розповідає юнак.

Сашко сам інвалід із дитинства. До шести років не ходив, потім операція, далі ще одна. Із восьми років він почав учитися ходити наново.

«Я зрозуміла, що це моя людина, нам добре разом, підтримуємо один одного. Бігаємо в аптеку за ліками для один одного. Нам завжди весело разом, навіть в тих ситуаціях, де інші б плакали», - додає Аліна.

Разом вони взялися шукати лікаря, який допоможе Аліні. Ігор Петрович готовий оперувати Аліну, таких хребтів він прооперував уже понад тисячу, переконує, Аліна може видужати.

Операція коштує 250 тисяч гривень. Саме втручання не надто дороге, основна частина суми - система, яка вирівняла би хребта. Сашко не здається - він шукає людей, які допоможуть його коханій одужати. Вони мріють побратись, але коли Аліна нарешті стане здоровою.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти 4149 4391 0678 5474

Райош Аліна В'ячеславівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції