Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хочеться жити: Юлія просить допомогти їй зібрати 160 тисяч на лікування

Дівчина майже здолала рак крові, але потрібно закріпити результат.

Вже рік триває боротьба Юлії за своє життя і вона готова продовжувати до повного одужання, але для цього їй потрібна ваша допомога.

«В липні 2018 року з’явився нежить і температура до 38,3, кашель. Лікарі призначили антибактеріальну терапію, але ефекту не було. Стан лише погіршився і з’явилось багато синців на тілі, нудота, не було апетиту. Мені призначили аналіз крові, після якого була підозра на хворобу лейкоз», - каже Юлія.

Згодом в онкодиспансері молодій жінці підтвердили діагноз - гостра промієлоцитарна лейкемія, і одразу призначили хіміотерапію, бо гаяти не можна було ані хвилини.

«Під час чотирьох курсів хіміотерапії було багато ускладнень (кровотечі, слабкість, сильна нудота, тиск, виразки в роті, та багато іншого). За 4 курси витрачено більш ніж 300 тис. гривень. А від кінця листопада 2018 року маю підтримувальну терапію, на яку вже витрачено 125 тис. гривень. За протоколом потрібно лікуватись ще рік, а це ще 160 тис. гривень. Ми вже не знаємо, де брати кошти, адже вже дуже багато витрачено і маємо борги, тому звертаюся за допомогою людей. Зараз я вже досягла ремісії, але лікування треба обов’язково продовжити, щоб вже ніколи не повертатися до цієї страшної хвороби, хочеться жити,  і в мене є синочок, заради якого я просто зобов’язана жити», - каже Юлія.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149 4991 0982 2260 Войцеховська Юлія Ігорівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції