Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хвороба повернулася і принесла в рази більше болю", - журналіст ТСН Олег Тудан просить про допомогу

"Хвороба повернулася і принесла в рази більше болю", - журналіст ТСН Олег Тудан просить про допомогу

Одна ін'єкція коштує 130 тисяч гривень, а їх потрібно кілька.

Журналіст ТСН Олег Тудан, який бореться з онкозахворюванням, просить допомоги в боротьбі з хворобою. Надія - на імунотерапію. Але одна ін'єкція коштує 130 тисяч гривень. А їх потрібно кілька.

"Я б хотів, як завжди, почати цей пост з дотепного жарту, щоб трохи полегшити серйозний текст. Але жартувати немає ні сил, ні часу. Минуло три роки - і хвороба повернулася, три з половиною - і вона принесла в рази більше болю. Я не можу їсти, спати, не можу ходити і навіть просто лежати. Протягом декількох тижнів я живу від ослаблення больового синдрому до його нестерпних піків. Збожеволіти остаточно не дають тільки сильні опіоїди", - написав Олег Тудан у Facebook.

Журналіст ТСН зазначає, що допомогти йому може імунотерапія.

Відео Революція в онкології: в Україні вперше використають імунотерапію для лікування раку стравоходу

Українські лікарі вперше використають імунотерапію для лікування раку стравоходу. Саме цей метод 2 роки тому отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини. Медики заговорили про революцію в онкології. Лікування вже сертифіковане в Україні, але досі дороге - 130 тисяч гривень за 1 курс, яких потрібно щонайменше 8. Перед проходженням цього курсу пацієнти проходять спеціальні тести, які визначають - чи буде лікування ефективним. Про першого пацієнта, який планує побороти рак стравоходу за допомогою імунотерапії – у сюжеті.

Революція в онкології: в Україні вперше використають імунотерапію для лікування раку стравоходу

"Вартість однієї ін'єкції - 130 тисяч гривень. Їх треба не менше чотирьох. Якщо пощастить і препарат подіє - ще чотири. У будь-якому випадку цю суму мені не зібрати без допомоги. Якщо вдасться, на цій сторінці буде набагато більше позитивних постів", - зазначив Олег Тудан.

Картка для допомоги у "ПриватБанку" 5167985660015389.

Я бы хотел, как всегда, начать этот пост с остроумной шуточки, чтоб немного облегчить серьезный текст. Но шутить нет ни...

Опубліковано Олегом Туданом Понеділок, 13 липня 2020 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції