Хвороба забирає здатність ходити і дихати: маленький Максимко потребує допомоги

Дата публікації
Перегляди
1961
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хвороба забирає здатність ходити і дихати: маленький Максимко потребує допомоги

Тато хлопчика допомагає ЗСУ. Тепер допомоги потребує його син. Вартість лікування - 2 мільйони доларів.

Кожен крок для маленького Максимка, як маленька перемога. Завдяки лікарям хлопчик розпочав ходити на другому році життя.

"Майже протягом року ми не могли діагностувати в Україні в чому проблема, чому він не може ходити. Ми зверталися до різних лікарів у Львові, нам пропонували реабілітацію, але вона не давала своїх плодів", - розповів батько малюка.

Усе змінилося від 24 лютого з початком повномасштабної війни. Рятуючись від небезпеки родина виїхала до сусідньої Польщі, саме там лікарі встановили діагноз. У Максимки спинально-мязова атрофія – недуга, яка швидко призводить до втрати здатності рухатися, а згодом і дихати. Врятувати життя може лише дороговартісний укол.

"Чим швидше ми зможемо його отримати, тим краще буде для Максима. Тим менше мотонейронів загине і він не буде втрачати ті, які вже має. Тому у нас боротьба за життя кожну секунду. Чимшвидше ми отримаємо цей укол, тим краще буде для Максима", - сказав батько хлопчика.

Аби врятувати життя Максима, потрібно зібрати майже 2 мільйони доларів. Таку суму оголосили лікарі в Арабських Еміратах. Саме там маленького хлопчика погодилися прийняти на лікування. Аби зібрати кошти, у родини є менше 90 днів. Згодом вартість уколу може змінитися.

"Інколи бачить, що інші дітки бігають, він так само хоче бігати, хоче в м'ячика бавитися з ними, але немає можливості. Він зробить кілька кроків і, якщо якась нерівність буде, перешкода, він падає", - додав чоловік.

Тато Максима Петро - інвалід другої групи. Рік тому він пережив жахливу ДТП та проходить курс реабілітації. Пересуваючись на милицях, чоловік допомагає українській армії. Петро займається пошуком та доставлянням авто до України для бійців на передовій і розуміє, наскільки складно українцям допомагати фінансово під час війни.

"Дуже важко достукатися до людей за кордоном, тому що є мовний бар'єр. Ми збираємо в Америці, Польщі, але там немає такого ефекту як в Україні. Основний наш збір - це Україна. Звичайно ми розуміємо, що йде війна і це складно для нас всіх", - говорить він.

Наразі рідні маленького Максима сподіваються на диво. Долучитися до збирання коштів і врятувати хлопчика може кожен із нас. Кожна гривня може стати рятівною.

Реквізити для допомоги:

Монобанк 5375414100914612

Одержувач: Кирик Петро Петрович

ПриватБанк 5168752011777789

Одержувач: Кирик Петро Петрович

Повʼязані теми:

Наступна публікація