Ігорю терміново необхідна операція, щоб почати чути

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість операції перевищує 25 тисяч євро

У Ракова Ігора двостороння сенсоневральна глухота, йому терміново необхідна операція кохлеарної імплантації.

«Мій син народився недоношеним 05 червня 2014 року в Луганському перинатальному центрі. При народженні він важив усього 1250 грам. Після народження він довго перебував у реанімації, не міг сам їсти і дихати, переніс сепсис. Через тяжкий стан сина, його залежності від підтримуючої життя апаратури, ми два місяці не могли покинути лікарню, хоча в місті Луганську йшли бойові дії. В обласному перинатальному центрі залишався тоді вже тільки один неонатолог, завдяки її зусиллям мій син зміг вижити. Щоб вилікувати важке зараження крові, моєму малюкові в цей період призначалося велика кількість найсильніших антибіотиків, з цим я пов'язую втрату слуху», - згадує мама хлопчика.

Ігорю остаточно підтвердили діагноз глухота в 3 роки і він цілий рік носив надпотужні слухові апарати, але навіть найкращі апарати не можуть допомогти Ігорю розвинути мову.

«Нам необхідна операція кохлеарної імплантації, але її необхідно проводити в ранньому віці, тобто нам потрібно було зробити її ще "вчора". Ігорю 4 роки і майже 2 місяці, у нього ще є шанс на розвиток мови, якщо він буде прооперований і почне реабілітацію хоча б з одним кохлеарним імплантом до 5 років. Вартість кохлеарного імпланта майже 850 000 гривен», - розповідає мама хлопчика.

Сподіватись на проведення такої операції за державний кошт мама Ігора, яка виховує його сама, не може, адже в черзі вони наприкінці списку. Тому благає небайдужих людей допомогти придбати імплант.

Реквізити для допомоги:

5168 7427 0599 3834

Ракова Катерина Володимирівна 

https://www.facebook.com/groups/1024626947702990/

Залиште свій коментар

Вибір редакції